Rezidence Erbenova

1/ 3

Zjistit více

Novinky

8. 3. 2021

Proběhla instalace jeřábu

V místě projektu Erbenova Rezidence proběhla minulý týden instalace jeřábu. Dále pokračují stavební práce na základové desce a podzemních garážích.

2. 3. 2021

Základová deska

V současné chvíli probíhají práce na základové desce Erbenovy Rezidence a příprava na stavbu podzemních garáží.

28. 1. 2021

Aktuální stav prodaných jednotek

V projektu Erbenova Rezidence došlo k prodeji další bytové jednotky. V současné chvíli je prodáno již 40% jednotek a další dvě jsou rezervovány. V případě zájmu o schůzku kontaktujte našeho prodejního manažera.

7. 1. 2021

Stav stavby k začátku roku 2021

V projektu Erbenova Rezidence došlo k zajištění stavební jámy. V následujících dvou týdnech proběhne realizace pilotového založení.

19. 11. 2020

Zklidnění Holečkovy ulice

Společnost EBM uskutečnila tzv. "Zklidnění Holečkovy ulice", ke kterému se zavázala před zahájením stavby. Holečkova ulice je přilehlá ulici Erbenova a nachází se v ní mateřská školka sousedící se stavbou. Z tohoto důvodu jsme na místo přidali vodorovné i svislé značky pro zpomalení provozu.

19. 11. 2020

Aktuální stav hrubé stavby

Stavba Erbenovy Rezidence postupuje. Aktuálně stále probíhají práce související se zajišťováním stavební jámy, které jsou nezbytné kvůli okolnímu strmému svahu.

15. 9. 2020

Pokračování hrubé stavby

V souladu s harmonogramem výstavby úspěšně probíhají práce na objektu Erbenova rezidence. V měsíci září byla dokončena šachta na pozemku sousední mateřské školy a v rámci zajištění stavební jámy pokračují práce na šachtách v Erbenově a Mošnově ulici.

11. 6. 2020

Poklepání základního kamene

V úterý proběhlo Poklepání základního kamene. Slavnostního okamžiku se společně se zástupci vedení jednotlivých firem skupiny EBM Group zúčastnili také architekti z ateliéru ADR a zástupci financující banky UniCredit. Svojí účastí a úvodním slovem nás potěšil Leoš Mareš, který má k této lokalitě speciální vztah.

27. 5. 2020

Zpevňování kamenné zídky

V měsíci květnu bylo zahájeno zpevňování kamenné zdi v Mošnově ulici

O projektu

Erbenova Rezidence poskytuje soukromí plné inspirace s prostorem pro relaxaci i tvoření.

Budujeme pro vás místo, které splní vaše přání. Dvacet luxusních jednotek je rozmístěno do osmi podlaží. Ať už hledáte útulné bydlení nebo skutečně prostornou rezidenci s pěti ložnicemi, to všechno je možné najít v tomto projektu.

Unikátní architektonický koncept s terasami a střešními zahradami kopíruje jedinečné křivky Strahovského kopce. Celé místo je přirozenou součástí úbočí s okolní vilovou čtvrtí.

Zelené střešní terasy poskytují velkorysý prostor pro výhledy na celé pražské panorama. Bohaté prosklení zaručuje vzdušnost, lehkost a pocit naprosté svobody.

„Dlouho jsme celý projekt plánovali. Promýšleli každý detail. Vybírali jednotlivé materiály, vybavení i doplňky. Nyní vám představujeme perfektní bydlení pro úspěšné a sebevědomé. Pro všechny, kdo hledají unikátní bydlení v širším centru Prahy.”

Nespokojte se s dobrým, když můžete zvolit to nejlepší. Rozdíl poznáte na první pohled. Díky našemu úsilí se Erbenova Rezidence stane vaším dokonalým domovem. Domovem, do kterého se budete rádi vracet…

Lokalita

Oblast Hřebenky patří mezi jednu z nejžádanějších rezidenčních lokalit v Praze. Pár minut do samotného centra Prahy a minimální dopravní vytížení s širokou možností volnočasových aktivit dotváří perfektní podmínky pro spokojený rodinný život.

Rezidence se nachází přímo na jižním úbočí Strahovského kopce s pěší vzdáleností na Strahov s parkem Ladronka a na romantický Petřín s oblíbenou lanovou dráhou. Nedaleko se nachází také Pražský hrad, Malostranská, obora Hvězdy či Malvazinky.

Mezinárodní školy, tenisové kurty, golfové hřiště a 5 minut vzdálené pětihvězdičkové Obchodní centrum Nový Smíchov spolu s plnou občanskou vybaveností řadí lokalitu Erbenovy rezidence mezi jednu z nejlepších a nejvyhledávanějších z celého hlavního města.

číslo podlaží dispozice prodejní plocha terasa/balkon předzahrádka zahradní sklad cena vč. DPH stav

Součástí ceny bytových jednotek jsou dvě parkovací stání a sklepní místnost. 

Aktuálně prodáno 9 z 20

Financování

Rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy - 150 000 Kč vč. DPH
Podpis Smlouvy o budoucí kupní smlouvě - 20% kupní ceny bytu vč. DPH
Po kolaudaci (po dokončení výstavby) - 80% doplatek kupní ceny bytu vč. DPH


Harmonogram projektu

stavební povolení a zahájení stavby - 1. Q 2020
dokončení stavby - 3. Q 2022
předání bytů - 4. Q 2022

STANDARDY

lepená dřevěná vícevrstvá podlaha dub sukatý přírodní
velkoformátová keramická dlažba (ref. výrobek Villeroy & Boch Spotlight)
velkoformátový keramický obklad, ref. výrobek Villeroy & Boch Pure Line, Villeroy & Boch Spotlight
samostatně stojící nebo vestavná vana Villeroy & Boch Oberon 2.0 s bílým povrchem z materiálu Quaryl
keramické umyvadlo Villeroy & Boch Memento 2.0
vodovodní baterie řada Grohe Linear
keramické závěsné WC Villeroy & Boch Vanity Design
koncové prvky elektro (ABB Levit, barva Onyx (antracit))
teplovodní podlahové vytápění s regulací pomocí elektronických termostatů

Slovo architekta

Jedinečný. Slovo dokonale vystihující každý aspekt projektu. Výjimečná lokalita na rozmezí blokové zástavby a volně stojících vil. Mimořádně svažitý, jižně orientovaný pozemek na technické hraně zastavitelnosti. A nevšední zadání s klíčovými slovy velkorysost a exkluzivita.

Přesto vzniklo synergické propojení v jedinečný celek.

Výsledkem je dům dvou tváří: k výhledu se otvírá vysoká charismatická stěna a její přívětivé terasy sahají po slunci. Směrem do ulice se obracejí umírněné solitéry, reagující na okolní zástavbu.

Obojí spojeno střídmým tvaroslovím bez okázalosti a přepychu. Přitom s důrazem na detail, funkčnost a pohodlí.

ADR s.r.o.
Petr Kolář, Aleš Lapka
Spoluautoři:
Anna Vildová, Pavel Špringl

O ADR

ADR s.r.o. – Petr Kolář, Aleš Lapka

Výjimečná stavba nemůže vzniknout bez výjimečného návrhu. Stojí za ním architektonický ateliér ADR s.r.o. Petra Koláře a Aleše Lapky. Od roku 1996 jim jejich práce zajistila více než 30 ocenění jako Red Dot Award, Grand Prix, Národní cenu za Design nebo Českou cenu za architekturu.

Oba architekti za sebou mají spolupráci s nejznámějšími jmény české i světové architektury včetně Evy Jiřičné. O jejich práci můžete číst ve stovkách publikací. Od denního tisku přes české oborové magazíny až po celosvětově respektované magazíny včetně Forbesu. Ateliér ADR navrhl a realizoval například Český olympijský dům v Londýně nebo VELAA Private Island na Maledivách. Mezi poslední oceněné práce patří například projekt Javornické palírny či Pivovar Trautenberk v Krkonoších.

Respekt k okolní zástavbě. Funkčnost. Estetika. To byly tři zásady pro vytvoření jedinečného místa, kterému můžete říkat domov. Bez vás však půjde „pouze“ o dokonalé místo pro život. To největší kouzlo mu vdechnete vy sami.

Vybrané realizace ADR

ADR

Návrh interiéru

EBM Expert s.r.o, Ing. arch. Petr Vacek, Ing. arch. Monika Čížková

Generální projektant od stupně Dokumentace pro stavební povolení
EBM Expert s.r.o, Ing. Martin Zelenka, Ing. arch. Vojtěch Sigmund

Vybrané realizace EBM Expert

EBM Expert

Developer

EBM Partner a.s. je součástí skupiny firem EBM Group.

EBM Group tvoří spolu s developerskou společností také architektonicko - projekční ateliér EBM Expert, s.r.o, dodavatel staveb EBM Construct, s.r.o a realitní a asset manažerská společnost EBM Rent, s.r.o.

Synergii jednotlivých firem a zaměření na přidanou hodnotu oceňuje také odborná veřejnost. Důkazem je zisk několika významných architektonických i developerských ocenění. Důvody jsou přitom zřejmé: výběr lokality, vysoké standardy a kvalita realizace.

Vybrané realizace EBM Partner

EBM Partner

Fotogalerie

Kontakty

EBM Partner a.s.
budova FIVE
Na Valentince 3336/4
150 00 Praha 5 - Smíchov
Česká Republika

IČO: 24184497

Můžeme Vám pomoci

+420 603 190 703
info@erbenovarezidence.cz

Zobrazit mapu

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 17669

Volejte na +420 603 190 703